O firmie

PLANTULI to nic innego jak połączenie angielsko-polskich słów: plant – roślina i tuli- otula. Naszą misją jest otulenie Was, kosmetykami pochodzącymi prosto z natury, czystych i dobrych w składzie, a jednocześnie „bogatych” we wszystko, co w naturze najlepsze. PLANTULI powstało z zafascynowania naturalną pielęgnacją, pozbawioną niepotrzebnych i szkodliwych dla skóry substancji chemicznych, konserwantów, parabenów, silikonów i tym podobnych. Okazuje się, że stosowanie tzw. dobrych składów przynosi spektakularne efekty, a skóra będzie Wam za to niezmiernie wdzięczna.

W PLANTULI mamy kosmetyki różnych marek, niektóre powstają w zaciszu lasu, łąk, w malutkich manufakturach, inne są już bardziej znane na rynku. Wiele kosmetyków jest wegańskich. Zależy nam na wspieraniu organizacji proekologicznych i prozwierzęcych, dlatego posiadamy także takie marki, które część dochodu przekazują właśnie na te cele.

Z kosmetyków, które zamówicie tworzymy przepiękne paczki. Wszystkie produkty wkładamy do pudełka, wypełnionego elegancką bibułą i wełną drzewną. Następnie stemplujemy pudełko śliczną pieczątką z naszym logotypem i owijamy je papierem i sznurkiem. W środku znajdziecie jeszcze malutką niespodziankę, która mamy nadzieję wywoła u Was uśmiech. Zależy nam, aby każda paczka była wyjątkowa i by sprawiła Wam dużo radości.

Serdecznie Was Zapraszamy!

Zespół PLANTULI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl